KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819154
nr 1481 9154
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Gubbar. Signerad. Blandteknik, bildmått: 28x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x46 cm
måndag 8 augusti 2022
kl 20:24:39
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt